Mucit Girişimciler Buraya! - Sayfa 2 / 2 - Moblobi.com


Mucit Girişimciler Buraya!

18 Haziran’da başvuruların sona ereceği programa www.mucitgirisimci.com adresinden başvuru yapılabiliyor. Başvurular büyük bir hassasiyetle, BTM ve TÜMMİAD ekipleri tarafından değerlendiriliyor olacak. Programa alınan girişimciler, 5 haftalık yoğunlaştırılmış Mucit Girişimci Hızlandırma Kampı ile desteklenecek ve yatırımcılar ile buluşturulacak. 5 hafta sürecek bu Yoğunlaştırılmış Hızlandırma Kampı’nda; mentorluklar ve birebir danışmanlıklar; eğitimler, seminerler ve söyleşiler; bilirkişi hizmetleri, yatırımcı eşleştirme programları ve demo günü ile girişimcilerin ihtiyaçlarına yönelik çalışmalar gerçekleştirilecek.

Moblobi.com takipçilerinin yakından tanıdığı BTM yani Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi İstanbul Ticaret Odası (İTO) tarafından kurulmuş ve İstanbul Kalkınma Ajansı (İSTKA) Güdümlü Proje Desteği kapsamında faaliyetlerine devam ediyor. Bu proje için BTM ile TÜMMİAD iş ortaklığı yapıyor olacak ve proje ile patenti/faydalı modeli alınmış ürünleri ticarileştirerek, Türkiye ekonomisine katma değer sağlamayı hedefleyecek.

Mucit Girişimci programına başvuru yapmak için buraya tıklayabilirsiniz.

 

BİLGİYİ TİCARİLEŞTİRME MERKEZİ

İstanbul Ticaret Odası (İTO) iştiraki olan Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi (BTM)'nin faaliyetleri İstanbul Kalkınma Ajansı (İSTKA) tarafından destekleniyor. BTM, yeni iş fikirlerinin ticarileşmesi ve ticarileştikten sonra büyümesi süreçlerinde her türlü desteği profesyonel bir hizmet anlayışı ile sunan ve bunların yaygınlaşması için mücadele eden sosyal bir yapı. Hem girişimcilerin hem de Türkiye’nin gelişmesine yardım etmeyi hedefleyen BTM ekipleri, girişimcilik ekosisteminde yer alan ve ekosisteme yeni giriş yapan 7’den 70’e tüm girişimcilere ve yenilikçi iş fikirlerine destek oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir