İş Bulma Fırsatları Facebook Jobs İle Şekilleniyor! - Sayfa 3 / 3 - Moblobi.com


İş Bulma Fırsatları Facebook Jobs İle Şekilleniyor!

Hangi bilgileri verecek?

Daha önce yurtdışında kullanılan bu özellik nihayet bizim ülkemize de uğradı ve geldi diyebiliriz. Türkiye’deki kullanıcılar bu duruma sevinecek gibi gözüküyor. Her türlü maaş ve sektör bilgisinin yer alacağı bu yeni iş bulma özelliği epeyce dikkat çekecek gibi.

İş verenler için durum sadece kurumsal olan firmalarla sınırlı değil. Girişimlerin veya KOBİ’lerin verdiği ilanların da iş arayanlarla buluştuğu bu platformda ilanın kaç gün önce yayınlandığı veya bu işe ayrılan bütçe gibi detayları sizler görebiliyorsunuz. Siz Facebook jobs hakkında ne düşünüyorsunuz?

Sizce de bu iş bulma fırsatı Facebook’un yaptığı en iyi şey olabilir mi? İş bulmak için tercih eder miydiniz? Düşüncelerinizi yorum kısmından paylaşabilirsiniz.


Zeynepcan’ın Dijital Dünyası köşesini Moblobi.com’da takipte kalın ?

Zeynepcan’ın Dijital Dünyası köşesindeki tüm yazıları görmek için buraya tıklayın.

Zeynepcan Sarıçiçek’i daha yakından tanımak isterseniz Youtube kanalımızdaki videosunu izleyebilirsiniz ?

 

Moblobi.com yazarlarından Zeynepcan’ı Linkedin’de takip etmek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

 

 

Zeynepcan Sarıçiçek

Merhaba, benim adım Zeynep Nişantaşı Üniversitesi Yeni Medya bölümü 4.sınıf öğrencisiyim. Moblobi.com’da içerik ve metin yazarlığı yapıyorum. Beni takip etmek isterseniz hem Moblobi.com'da "ZEYNEP CAN'IN DİJİTAL DÜNYASI" köşemden hem de Instagram adresimden takip edebilirsiniz. Instagram: zeynepcansaricicek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir