Gelecekte Kullanacağımız Sosyal Medya Ağları! - Sayfa 2 / 4 - Moblobi.com


Gelecekte Kullanacağımız Sosyal Medya Ağları!

Gelecekte Kullanacağımız Sosyal Medya Ağları!

Vero:

Vero aslında 2015 yılında kullanıcılar ile buluşmuş bir sosyal ağ. Hatta Instagram’a alternative olarak gösteriliyor. Film, müzik, kitap, TV ve mekanlar  ile ilgili paylaşımları kendince farklı bir arayüzle kullanıcılarına sunuyor.

Bu mecra hem paylaşım yapmayı hem de sevdiklerinin paylaşımlarını takip etmeyi sevenler için tasarlanmış ağlardan biri. Gelecekte ise özellikle, markalar ve sanatçılar için tercih edilen bir buluşma noktası olabileceği tahmin ediliyor.

Telegram:

Telegram da aslında 2013 yılında piyasaya sürülen bir mecra. 2018’e kadar emekleme döneminde olan mecra, 2018 itibariyle yükselişe geçmiş gibi görünüyor. Hatta tahminlere göre 2019 itibariyle daha fazla kullanıcıya da erişmesi bekleniyor.

Telegram, dünyanın en hızlı büyüyen ve şu an elimizden düşürmediğimiz popüler mesajlaşma platformu WhatsApp’a alternative olarak gösteriliyor. Whatsapp’I özellikle güvenlik konusunda yetersiz bulanların tercih edeceği bir platform olacağa benziyor. Telegram, Whatsapp’ı güvenlik ve daha hızlı iletişim noktalarıyla yakamaya çalışıyor. Uçtan uca şifreli sesli aramaları destekliyor. Özellikle reklamsız olması ile dikkat çekiyor. Kullanıcılarına ise sonsuza dek abonelik olmadan ve reklamsız kalacağını vaad ediyor.

Önümüzdeki 5 yılda popüler olacak diğer sosyal medya platformları haberin devamında…

DEVAMI İÇİN 3’E TIKLAYIN:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir