Gelecekte Ev Tadilatı Alanında Görebileceğimiz 8 Harika Yenilik! - Sayfa 4 / 4 - Moblobi.com


Gelecekte Ev Tadilatı Alanında Görebileceğimiz 8 Harika Yenilik!

Tek Bir Tuşla Bütün Havayı Değiştirin; Duvar Boyaları

Her ne kadar inandırıcı gelmese de tek bir tuşla duvar boyasının veya kağıdının değişmesi, evimizde böyle bir teknolojik yeniliğe sahip olmak büyüleyici olur! Kendimizi mutlu hissediyorsak duvarlarımızı sarı duvar boyasına enerjik hissediyorsak da turuncu duvar boyasına anında çevirebiliriz. 

Düzenli evler 

Özel sistemlerle yer değiştirebilen, katlanan çok fonksiyonlu mobilyalarla gelecekte evlerimizde sıkça karşılaşacağız. Verdiğimiz basit komutlarla çocuklarımızın yatakları çalışma masalarına dönüşebilecek, gereksiz yer kaplayan mobilyalarsa katlanarak yer döşemesi altına saklanabilecekler. 

Akıllı Işık Sistemleri 

Akıllı lambalar günümüzde kullanılıyor. Fiyatları da çok yüksek değil diyebiliriz. Bu lambalarla birlikte evinizdeki ışıkları basit bir telefon uygulamasıyla çok rahat bir şekilde açıp kapatabilirsiniz.  

Peki ya bunu sesli olarak yaptığımızı ve ışığın rengini de ruh halimize göre değiştirebildiğimizi düşünelim bir de üstüne bu lambaların tasarımlarının evimizi modernleştirdiğini de hesaba katalım. Sizce de harika olmaz mı? 

Ayrıca akıllı ışık sistemleri ile ilgili bir diğer yenilik de olduğumuz odadan evimizin herhangi bir odasının ışığını kapatıp-açabileceğimiz hatta ne kadar süre ışığın yanmasını belirleyebileceğimiz bir kontrol mekanizması.

Şekilleri değiştirilebilen 3D duvar panelleri ile odanızda akustik bir ortam oluşturabileceksiniz. 

İlginizi Çekebilir: Evde Yapılabilecek Dekorasyon Önerileri

Moblobi.com’a konuk yazar olan Evde Mimar bu yazısında sizlere gelecekte evlerimizde ne gibi dekorasyon örnekleri ile karşılaşabiliriz sunmaya çalıştı. Siz de bu konuda merak ettiğiniz konular varsa bize dilediğiniz an ulaşabilir. Soru ve görüşlerinizi iletebilirsiniz.

Konuk Yazar

Moblobi.com'da Haber, Yazı, Deneyim veya İçerik Yazıp Paylaşmak Çok Kolay! Siz de sitemizde köşe yazarı ya da konuk yazar olabilirsiniz. Konuk Yazar Olmak için Tıklayın: https://moblobi.com/moblobi-haberler/yazi-yaz.html Köşe Yazarı Olmak için Tıklayın: https://moblobi.com/hizmetlerimiz/kose-yazari-ol.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir