Dijital Reklamcılığın Yakın Geleceği, Reklamstore Köşesi’nde!

Reklamstore'da haftanın öne çıkanları ve reklam ipuçları...

Paylaş

Popüler mobil uygulama, web sitesi, girişimler, girişim programları ve markalar sizin için Moblobi.com’da köşeler açıyor…

İşte dijital reklamcılığın önemli markalarından “Reklamstore” in sizin için ayırdığı köşesi; Reklamstore‘da öne çıkanlar ve ipuçları:

  • Dijital reklamcılığın yakın geleceği hakkında bilmeniz gerekenler… Devamı için tıklayın.
  • En popüler reklam yöntemlerinden displayler neden bu kadar fazla reklamveren tarafından tercih ediliyor?…Devamı için tıklayın.
  • Programatik Pazar Büyüklüğü Raporu, videonun yüzde 155 büyüme yakalayan programatik satın alma içinde son derece önemli bir yeri olduğunu ortaya koyuyor.
  • Reklamveren markalar, programatik Mobil Reklamcılık ile ne gibi avantajlar elde edebiliyor?… Devamı için tıklayın.
  • Doğal Reklam kampanyalarının başarısı için ders alınması gereken 3 kritik yanlış…Devamı için tıklayın.
  • AdEx Benchmark 2017 ilk yarı raporuna göre 8 milyar euro’luk hacmiyle Display Reklamlar tüm online reklamcılığın yüzde 37’sini oluşturuyor.

Reklamstore‘u daha yakından tanımak veye web sitesini ziyaret etmek için tıklayın:

REKLAMSTORE

2007 senesinde kurulan ve global ad tech pazarında da önemli bir yere sahip olan, Türkiye’de veri odaklı performans pazarlamanın öncülerinden ReklamStore, bir ad tech şirketi ve geliştirdiği teknolojiler ile doğru mecra ve kitleye dijital reklam verilmesini sağlıyor. İsrail ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde de ofisleri bulunan; gelirlerinin önemli bir kısmını yurtdışı operasyonlarından elde eden; ürettiği teknolojileri başta Amerika, Asya, Avrupa, Ortadoğu olmak üzere birçok bölgeye ihraç eden Reklamstore; global ad tech pazarında önemli bir yere sahip… İşte dijital reklamcılığın önemli markalarından “Reklamstore” un Moblobi.com takipçileri için ayırdığı köşesi...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir