Moblobi.com’a Haber, Yazı, Araştırma veya İçerik Yaz!

Moblobi.com'a Haber, Yazı, Araştırma veya İçerik Yazmak Çok Kolay!

Paylaş

Bugünlerde hepimiz teknoloji, sosyal medya vs. konuşur olduk, hepimizin duyduğu yenilikler ve haberler var. O halde bunları bizimle ve okuyucularımızla da paylaşmaya ne dersiniz?

Teknoloji, girişimcilik, sosyal medya, yeni nesil pazarlama veya mobil konularından birinde veya birkaçında bildiğiniz şeyler, aldığınız yeni haberler mi var; bir araştırma mı yaptınız yoksa bu konularda bir gözlem/görüşünüzü veya yazınızı mı paylaşmak istersiniz? Hemen bize iletin, adınızla birlikte paylaştığınız haberi, bilgiyi yayınlayalım. Yazınıza özel hazırlayacağımız sayfayı arkadaşlarınızla paylaşın havanız olsun 🙂 Bunun için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli:

Adınız:

Soyadınız:

E-Postanız:

Yazı Başlığı:

Yazı İçeriği:

Güvenlik Sorusu:


 


Önemli Not:

  • Yazınızın yayınlanabilmesi için formda yer alan tüm alanların eksiksiz olarak tamamlanmış olması önemlidir.
  • Yazılarınız gönderildikten sonra Moblobi.com editörlerince gerekli düzenlemeler yapıldıktan sonra yayınlanacak ve size belirttiğiniz mail adresinizden bilgilendirme paylaşılacaktır.
  • Yazınızın sonunda adınız ve soyadınız “Yazar” olarak belirtilerek okuyucularla paylaşılacaktır. Mail adresiniz ise yazınızın yayınlanmasında sizinle iletişime geçmemiz için gerekli olup, kesinlikle 3.kişilerle veya sitemizde paylaşılmayacaktır.
  • Yazınızda bir görsel yayınlamak istiyorsanız bilgi@moblobi.com mail adresine gönderin yazınıza ekleyelim.
  • Yazınızın konusu Moblobi.com kategorilerinden (Teknoloji, Mobil, Sosyal Medya, Yeni Nesi Pazarlama, Girişimcilik) birinde yazılmalıdır.
  • Yazınızı farklı bir kaynaktan aldıysanız yazı sonunda “kaynak” olarak belirtin. Yazınızda farklı Türkçe kaynaklardan birebir kopyalama yapmayın.
  • Formda herhangi bir sorun yaşadıysanız veya yazınızı form yerine mail ile bizimle paylaşmak isterseniz bilgi@moblobi.com adresine de gönderebilirsiniz.
  • Paylaşacağım çok şey var, bana “Yaz Gönder” yetmez, Moblobi.com’da bir köşe yazarı olayım, cv’imin de olduğu bir köşem olsun, her gün veya her hafta köşemde içerik paylaşayım, kendimi Moblobi.com okuyucularına ve bu ekosisteme buradan tanıtayım dersen: bilgi@moblobi.com adresinden bize ulaşın, hemen köşenini hazırlayalım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir