Bu Sayfayı Tıkla ve Bir Hayatı Değiştir!

Moblobi.com “Tek Tıkla Değişen Yaşamlar” projesi ile ihtiyaç sahibi çocuklara teknoloji eğitimi verecek. Haydi sende bize destek ol!

Paylaş

Bir tıkla, birinin hayatını değiştirme gücüne şu an sahipsin… Bu sayfayı hepbirlikte 15 Aralık tarihine kadar 30.000 sayfa görüntülemesine ulaştıralım ve 30 çocuğumuzun hayatlarına birer ışık yakalım…

Moblobi.com olarak hayatlarımızın sıçramasını teknolojinin ve yazılımın yapacağına inanıyoruz. Kendisini bu alanda geliştirme zekası ve yeteneği olan çoğu çocuk ve gencin de buna ulaşmak için yeterli maddi güce sahip olmadığını hepimiz gözlemliyoruz. Yeni nesle hitap eden bir teknoloji  portalı olarak, “Tek Tıkla Değişen Yaşamlar” projesi ile buna çözüm getirmeyi kendimize misyon ediniyoruz.

Siz sevgili Moblobi takipçilerinin gücüyle pek çok çocuğun hayatını değiştirmeyi amaçlıyoruz. Tek yapmanız gereken bu sayfayı tıklamak ve tıklatmak… Bu sayfa 15 Aralık tarihine kadar 30.000 sayfa görüntülenme sayısına ulaşsın, her 1000 tık için 1 çocuğumuzun ve toplamda 30 çocuğumuzun hayatı değişsin.

Tek yapman gereken Moblobi.com sitesine girdiğinde bu sayfaya tıklamak. Unutma, bu sayfayı sosyal medyadan da paylaş ki, hedefimize ulaşalım ve bu güzel projeyi sizlerin destekleri ile hayata geçirelim. Sol tarafta bulunan sosyal medya paylaşım ikonlarını kullanıp hemen sayfayı paylaşabilirsin.

Tıklanma sayısı desteklerinizle 30.000’e ulaştığında; başta Çocuk Esirgeme Kurumlarından alınmak üzere 30 ihtiyacı olan gence ve çocuğa, yazılım ve girişimcilik eğitimi vereceğiz, etkinlik fotoğraflarını da sitemizden siz değerli destekçilerimiz ile paylaşacağız.  Bu projeyi düzenli hale getirerek ve  ölçeğini arttırarak devam ettirme amacındayız. Sizlerin de desteklerini bekliyoruz.

Unutmayı bir tık, bir hayatı değiştirmek için kocaman bir destek olacak. Sayfayı  hemen sol tarafta bulunan sosyal medya paylaşım ikonlarını kullanıp sosyal medyadan da paylaşın, çocuklarımıza ilham verecek ve gelecek olacak bu etkinliği desteklerinizle gerçekleştirelim.


Moblobi.com hakkında bilgi almak için buraya tıklayın.

Moblobi.com’un gerçekleştirdiği ve sponsor olduğu etkinlikler hakkında bilgi almak için buraya tıklayın.

Moblobi.com’un gerçekleştirdiği röportajları izlemek için buraya tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir