Hayali Olan Girişimciler Buraya: Moblobi.com Kitlesel Fonlama Etkinliği 29 Haziran’da!

Moblobi.com Kitlesel Fonlama etkinliği 29 Haziran Cuma günü saat 18.30’da İTÜ Arı Teknokent Arı 3 binası konferans salonunda, hemen kayıt olun!

Paylaş

NEREDE? NE ZAMAN?

Girişimcilerin projelerinin fonlanmasını ve pek çok hayalin gerçeğe dönüşmesini sağlayacak olan Kitlesel Fonlama; yatırımcılar için de küçük bütçelerle yatırım sağlayacak yeni bir alternatif oluşturuyor.

Moblobi.com olarak Kitlesel Fonlama‘yı 29 Haziran Cuma günü saat 18.30’da İstanbul Teknik Üniversitesi Arı 3  binası konferans salonunda sektörün önemli isimleriyle konuşuyor olacağız!

NELER KONUŞULACAK?

Kitlesel fonlama hakkında bilinmeyen ve netlik kazanmayan pek çok konu var. Bu nedenle Moblobi.com olarak Kitlesel Fonlama alanındaki bilgi kirliliğini engellemek ve bilinçliliği arttırmak adına sektörün profesyonelleri ile bir araya geleceğiz ve kafamızdaki soruları tartışacağız. Konunun önemli isimleriyle; sermaye hem de ödül bazlı kitlesel fonlama platformlarını ve nasıl çalıştığını, yeni çıkacak kitlesel fonlama yasasının neler sağlayacağını, bu sisteme nasıl ve hangi platformlardan girilebileceğini ve kitlesel fonlama hakkında merak edilenleri konuşuyor olacağız.

KİMLER KATILMALI?

Hem girişimcileri hem de bu girişim ve projelere yatırım yapacak olan olan yatırımcıları, aklındaki soru işaretlerinin silinmesi için etkinliğimize bekliyoruz.

KONUŞMACILAR KİMLER OLACAK?

Moderatörlüğü Moblobi.com olarak bizim gerçekleştireceğimiz etkinlik konuşmacılarının tümü çok yakında açıklıyor olacağız, takipte kalın:

  • Gülsüm Çıracı (StartupFon.com Kurucusu)
  • Hakan Yıldız (Fonbulucu.com Kurucusu)
  • Diğer konuşmacılar çok yakında açıklanacak…

NASIL KAYIT OLABİLİRSİNİZ?

Etkinlik “ücretsiz” olup, kayıt zorunludur. Kontenjan sınırlıdır ve dolduğunda kayıt kapanacaktır.

Kayıt için aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir. Dilerseniz sosyal medya hesaplarımızdan veya Eventbrite üzerinden de buraya kayıt olabilirsiniz.

Ad:

Soyad:

E-Posta:

Güvenlik Sorusu:


Her türlü sorunuzu bilgi bilgi@moblobi.com ’dan bize ulaştırabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir