Sorupanda Oyunu İçinde Kullanabileceğin 10 Elmas Fırsatı!

Lobixo.com kullanıcılarına Sorupanda mobil oyunu içinde kullanabilecekleri 10 elmas!

Paylaş

FIRSAT DETAYLARI:

Lobixo.com kullanıcıları Sorupanda mobil oyununda kullanmak üzere 10 elmas sahibi oluyor!

Lobixo.com’dan alacağın ücretsiz fırsat kodu ile Sorupanda mobil oyunu içinde kullanabileceğin 10 elmasa sahip olabilirsin!

Sorupanda, yepyeni bir bilgi yarışması… Sorupanda’da arkadaşlarınla ve tüm Türkiye ile bilgini yarıştırabilirsin. Genel Kültür, Coğrafya, Tarih, Sinema, Matematik, Edebiyat, Spor, Müzik ve Bilim gibi birbirinden farklı kategorilerde yarışarak, meydan okuyabilir, turnuvaya katılabilirsin. Sorupanda içerisinde 3 farklı oyun tarzı bulunuyor: 1- Hemen Oyna: Seviyenize göre seçebileceğiniz yarışma kategorisinde, oyunda çevrimiçi olan oyuncularla anlık rekabet edebilirsiniz. Bekleme süresi yok, anında rakip geliyor, sonucu görmek için 72 saat beklemene gerek yok! Sonuçlar anında… 2- Meydan Oku: Facebook arkadaşlarınıza istediğiniz kategori ile meydan okuyup, kazandığınız zaferleri sosyal medyada duyurabilirsiniz. 3-Turnuva: Anlık olarak katılacağınız Turnuva’larda rakiplerinizi eleyip birinciliğe ulaşabilirsiniz. 8 kişilik turnuvalarda yükselmenin tadını çıkarın.

Sorupanda’da kullanabileceğin Lobixo’ya özel 10 elmas fırsatını kaçırma!

FIRSATI NASIL KULLANABİLİRSİNİZ?

Fırsattan yararlanmak için ücretsiz indirim kodunuzu almanız yeterli. Ücretsiz indirim kodunu almak için hemen buraya tıklayın.

Kaynak: Lobixo.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir