Paramanya’yı İndirene, Oyun İçinde Kullanabileceği 10 TL Değerindeki 50.000 Altın!

Lobixo.com kullanıcılarına, Paramanya oyunu içinde kullanabileceği 10 TL değerindeki 50.000 altin!

Paylaş

FIRSAT DETAYLARI:

Paramanya’yı Lobixo üzerinden indir, oyun içinde kullanabileceğin 10 TL değerindeki 50.000 altın promocode’u senin olsun

Paramanya, Türkiye’nin ve Dünya’nın en güzel şehirlerine; evler, oteller ve şehir simgeleri kurabileceğin, bolca para kazanabileceğin zar atmalı online stratejik bir masa oyunu…Karakterin ve şanslı zarınla rakiplerinden toplayabildiğin kadar kira topla, masanın en zengini sen ol. İster ailenle, ister arkadaşlarınla birlikte dilediğin yerden oyna; eğlenceye ortak ol! Üstelik Paramanya oyunu içindeki chat özelliğini kullanarak rakiplerin ile sohbet edebilir, yepyeni arkadaşlıklar kurabilirsin. Online olan arkadaşlarını kurduğun odaya davet edip hemen oyuna başlayabilirsin.

Netmarble Games Corp. muhteşem bir mobil oyun tecrübesi sunarak dünya çapında her yaştan kitleleri eğlendirmeyi amaçlar. 2000 yılında Kore’de kurulan Netmarble, Asya’daki en hızlı büyüyen mobil oyun şirketidir ve sürekli olarak küresel düzeyde en üst geliştirici ve yayıncılardan biri olarak listeleniyor. 3.000’in üzerinde çalışanıyla Netmarble, MARVEL FutureFight, Seven Knights, EvilBane: Kuzgunların Yükselişi/RAVEN ve Paramanya’nın aralarında bulunduğu en başarılı mobil oyunlardan bazılarını üretip sunuyor. Önde gelen gündelik (casual) oyun geliştiricisi Jam City’nin en büyük ortağı olan Netmarble’ın aynı zamanda Asya’nın en büyük eğlence şirketi CJ E&M Corporation, Asya’nın en büyük Internet şirketi Tencent Holding ve lider MMO şirketlerinden NCsoft ile stratejik bir işbirliği var. Daha fazla bilgi için www.netmarble.com adresini ziyaret edebilirsin.

Netmarble Games’in İstanbul merkezli ofisi Netmarble Turkey; Paramanya, Wolfteam, MARVEL FutureFight ve Seven Knights gibi başarılı oyunlar için pazarlama, yerelleştirme, halkla ilişkiler, QA ve IT hizmetleri sunuyor. Daha fazla bilgi için www.netmarbleturkey.com adresini ziyaret edebilirsin.

Paramanya’yı Lobixo‘dan indirin, 10 TL değerindeki 50.000 altın promocode’u kullanmaya başlayın!

FIRSATI NASIL KULLANABİLİRSİNİZ?

Fırsattan yararlanmak için ücretsiz indirim kodunuzu almanız yeterli. Ücretsiz indirim kodunu almak için hemen buraya tıklayın.

Kaynak: Lobixo.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir